Zielona Szkoła 2015

W tym roku po raz pierwszy nasi zerówkowicze wzięli udział w prawdziwej Zielonej Szkole. W połowie czerwca połowa naszej klasy wraz z kilkoma dziewczynkami z Niepublicznego Przedszkola „Chatka Puchatka” w Legionowie wyjechały na dwudniowy pobyt do Krainy Dinozaurów. Na wycieczce dzieci mogły ćwiczyć swoją samodzielność, udowadniały sobie, że noc bez rodziców jest im niestraszna, a dodatkowo zwiedzały niesamowity Jura Park w Bałtowie. Zobaczyliśmy prawdziwe rozmiary dinozaurów - Tyranozaura Rexa, Diplodoka i wiele innych, dowiedzieliśmy się, na jakie grupy można podzielić dinozaury. Odwiedziliśmy także prehistoryczne Oceanarium i musieliśmy uciekać przed prawdziwym rekinem! Drugiego dnia zwiedzaliśmy amerykańskim schoolbusem Zwierzyniec Bałtowski i wzięliśmy udział w warsztatach paleontologicznych. Na samym końcu oglądaliśmy seans w Kinie 5D! Wielkie emocje towarzyszyły nam przez cały czas (i wcale nie były one spowodowane tęsknotą za Rodzicami)!     Wspólnie spędzone dni były wspaniałą przygodą i chcielibyśmy to kiedyś powtórzyć!    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress