TITLE

DESCRIPTION

To my – rok temu!

To my - Sówki Mądre Główki: Jasiek, Erwin, Victoria, Marcin, Mela, Marcel, Julka, Laura, Maja, Szymon, Patryk, Nikita, Bartek, Janek, Tymek, Jan i oczywiście pani Marta Pawluk.

Po cudownych wakacjach znów jesteśmy razem!

Stęsknieni za starymi przyjaciółmi, z głowami pełnymi pomysłów ochoczo wkroczyliśmy do DRUGIEJ klasy!

Przed nami rok pełen wyzwań! W dalszym ciągu będziemy ćwiczyć czytanie, ale nowością w tym roku będą samodzielnie czytane lektury i nasza nowa WIEŻA CZYTELNICZA! Z chęcią nauczymy się pisać krótkie listy i ciekawe ogłoszenia, poznamy także różne części mowy. Nowością będzie także tabliczka mnożenia, chociaż części z nas już wcale nie jest taka obca 🙂 Jako zapaleni odkrywcy wybierzemy się w kilka podróży (i tych małych i tych dużych), żeby podziwiać piękno polskiej przyrody!

Jak sami widzicie kolejny rok zapowiada się bardzo obiecująco!

My już nie możemy się doczekać!

W większości znamy się nie od dziś! W końcu rok spędzony razem w zerówce bardzo nas do siebie zbliżył. Chociaż część grupy się zmieniła to i tak nadal bardzo się lubimy, a jeżeli nawet pojawiają się jakieś spory staramy się je rozwiązywać bardzo szybko i zawsze rozmową.

Na ten rok mamy wielkie plany! Będziemy nadal się fajnie bawić, ale poznamy też wiele nowych rzeczy. Nauczymy się czytać i pisać, dodawać i odejmować. Będziemy doświadczać i sami tworzyć! Jak widzicie przed nami rok pełen wrażeń, dlatego już dziś zakasamy rękawy i bierzemy się do pracy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress