Pierwsza wycieczka pierwszaków!

W dniu 28.09. klasy 1A i 1B pojechały na swoją pierwszą wycieczkę w tym roku. Za cel podróży dzieci obrały Ogród Botaniczny w Powsinie i Ogrody Pałacowe w Wilanowie. Nasze pierwszaki mogły spacerować po najstarszej części Ogrodu w Powsinie pełnej pięknych dębów i grabów, a także podziwiały egzotyczne rośliny jak kawa i różne cytrusy. Uczniowie widzieli nawet gatunek drzewa, który był na Ziemi już w czasie istnienia dinozaurów! Dzięki naszej pani przewodnik - Elżbiecie Detko - dzieci dowiadywały się wielu ciekawostek o życiu Jana III Sobieskiego i historii Wilanowa. Nasze pierwszaki były tak dociekliwe, że nawet Pani Ela przyznała, że jeszcze nigdy nie usłyszała tak mądrych pytań od tak młodych ludzi! W Wilanowie czekał na nas ogród barokowy, angielsko-chiński i ogród wyobraźni – wszystkie nas zachwyciły! Na sam koniec warszawskiej przygody dzieci mogły zajadać się przepysznymi goframi!  Mniam! 🙂  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress