TITLE

DESCRIPTION

Mikołajki i Wielka Fabryka Elfów

Jest taki dzień, na który czekamy jak tylko w kalendarzu pojawi się kartka z napisem grudzień! W ten dzień swoje imieniny obchodzą wszyscy Mikołajowie, a my dodatkowo wyczekujemy na tego Brodatego Grubaska! 🙂 Jak zwykle święty Mikołaj zrobił nam nie lada niespodziankę, bo kiedy mieliśmy lekcje zakradł się nam pod drzwi i podrzucił podarunki dla całej klasy! Oprócz miłych prezencików i słodkości każdy z nas otrzymał prawdziwy list od Mikołaja z zaproszeniem na mikołajkową wycieczkę!   Na wycieczkę wybraliśmy się już 8 grudnia, pojechaliśmy do Wielkiej Krainy Elfów, by tam pomóc tym małym skrzatom znaleźć sanie Mikołaja! Nie było łatwo, bo musieliśmy rozwiązać kilka trudnych zadań, ale udało się! Największą nagrodą jednak było spotkanie z prawdziwym Świętym Mikołajem!    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress