Królowa Śniegu – wyjazd do teatru Baj

W zeszłym roku było ciekawe kino ---> Kino Muranów i Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej . W tym roku stawiamy na jeszcze ciekawszy teatr!   20 stycznia wspólnie z klasą 0 i 1b wyruszyliśmy do teatru Baj na przepiękną adaptację baśni Hansa Christiana Andersena - Królowa Śniegu. "Jedna z najpiękniejszych baśni Andersena stawia pytanie o istotę zła, które każe patrzeć na opak, paraliżuje i zniewala. Lodowa Pani buduje swoje królestwo na prawie diabelskiego lustra – na kłamstwie i zaprzeczaniu. Jednak władza Królowej Śniegu nie sięga tam, gdzie zaczyna się miłość. To jest klucz do zwycięstwa nad złem. Dzięki miłości i wytrwałości mała Gerda pokonuje niebezpieczeństwa i dociera do lodowego zamku, a jej czyste i gorące uczucie roztapia zamienione w bryłkę lodu serce Kaja i uwalnia go spod władzy złej Pani."   źródło zdjęć i opisu: http://teatrbaj.pl/movies/krolowa-sniegu-2/  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress