Kino Muranów – Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

W roku szkolnym 2014/2015 nasze „Jabłonki” wraz z rówieśnikami z Niepublicznego Przedszkola „Chatka Puchatka” w Legionowie co miesiąc odwiedzali kino Muranów, żeby zobaczyć niezwykłe pokazy filmowe. Filmy krótkometrażowe z różnych krajów, wielobarwni, oryginalni i niespotykani nigdzie indziej bohaterowie w tak wielu pięknych opowieściach o przyjaźni, przyrodzie, trudnych emocjach, konfliktach i wielu innych! A to wszystko dzięki projektowi Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej, w którym nasi najmłodsi uczniowie brali udział. Przed pokazami filmowymi dzieci uczestniczyły w dyskusji na tematy poruszane w filmach, a po projekcjach zawsze czekały na nas warsztaty plastyczne, w których zerówkowicze chętnie pokazywały swoje umiejętności i kreatywność.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress