TITLE

DESCRIPTION

Festiwal Teatralny Maska 2018

W tym roku odbył się już VIII Festiwal Teatralny Maska pod hasłem: "Wdzięczność wrotami do potęgi, mądrości i kreatywności". W skład jury zasiadła pani dyrektor Helena Olkucka, pani P.Żmijewska, p.A. Jakubowska oraz uczennice: Ola Polak, Kinga Bienias i Małgosia Cabaj. Jury przyzna nagrody w postaci statuetki za najlepszą rolę pierwszoplanową i drugoplanową, nagrodę dla najlepszego krasomówcy , za choreografię, scenariusz i muzykę oraz za największy wkład pracy i zaangażowanie uczniów. W ciągu trzech kolejnych dni mogliśmy podziwiać piękne stroje i dekoracje oraz wspaniałe przedstawienia naszych kolegów i koleżanek. Obejrzeliśmy m.in z zapartym tchem przedstawienia kółka teatralnego przygotowane pod opieką p.Martyny Cendrowicz : " Akademia pana Kleksa" , w którym nasze starsze koleżanki pokazały swoje taneczne talenty oraz " Brzydkie kaczątko " , w  którym brała udział Mela i Vici. 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress