TITLE

DESCRIPTION

Dzień Kropki 2018

W tym roku drugi raz w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, dzień,  który przypomina o tym, jak bardzo znaczące jest wewnętrzne przekonanie, że każdy człowiek jest wartościowy, wyjątkowy i twórczy. Rozmawialiśmy o swoich emocjach, a później każdy otrzymał zadanie, które polegało na tym, by narysować  4 koła, od najmniejszego do największego. W środek pierwszego koła wpisaliśmy  coś, z czego jesteś dumny. W środek drugiego koła coś, co jest w nas wyjątkowego. W środek trzeciego koła coś, co ostatnio było naszym sukcesem, a w środek ostatniego koła coś, co chcielibyśmy robić jeszcze lepiej. Zadanie okazało się niezbyt łatwe. Niektórzy z nas , nie wiedzą jeszcze, że są wyjątkowi. Musimy nad tym popracować! Nasza koleżanka Victoria przygotowała na ten dzień menu w kropki w postaci babeczek udekorowanych w kolorowe drażetki. Było kropkowo!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress