TITLE

DESCRIPTION

Dzień Dobrego Słowa styczeń 2018

W piątek 12 stycznia obchodziliśmy pierwszy w nowym roku Dzień Dobrego Słowa. Jak wiemy, jesteśmy odpowiedzialni za swoje słowa, które możemy piękniej przekazać każdemu człowiekowi, kiedy będziemy się uśmiechać. Mottem tego  dnia były słowa:” Uśmiechem zmieniaj świat…”  W tym dniu na szkolnym korytarzu wszystkich uczniów i ich rodziców przywitała gazetka pełna uśmiechów i ciepłych słów oraz cytatów związanych z uśmiechem. Uczniowie byli poproszeni, by tego dnia szczególnie postarali  się obdarzać uśmiechem każdą napotkaną  osobę jak największą ilością miłych , ciepłych słów oraz  szczerym , szerokim  uśmiechem. Pod koniec zajęć lekcyjnych dzieci wykonały plakaty, na które przykleiły fiszki ze swymi dobrymi uczynkami. Ozdobione uśmiechniętymi buźkami arkusze papieru przypięto do drzwi każdej klasy, by następnego dnia uczniowie podczas spaceru po szkole mogli zobaczyć, jak realizowały zadanie pozostałe klasy.
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress