TITLE

DESCRIPTION

Dzień Chłopaka 2016

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że chłopcy są BARDZO WAŻNI w naszym życiu! Kto, jak nie oni, ratowałby nas z opresji?  Kto przynosiłby nam kwiaty? Kto pomagałby w noszeniu ciężarów? Gdyby nie Panowie pewnie musiałybyśmy poradzić sobie same, a nasze życie byłoby o wiele nudniejsze!

Dlatego cieszymy się, że CHŁOPCY są z nami i wspólnie celebrujemy ich święto

- szczególnie u nas w 2a, w prawie męskiej klasie!

W tym fajnym dniu na początku dziewczyny wręczyły chłopakom medaliony i złożyły im od wszystkich kobiet najserdeczniejsze życzenia! Pani Marta oznajmiła nam, że wybierzemy się do sklepu po lody i ciastka, bo nie może ich zabraknąć na prawdziwej imprezie! Po powrocie ze sklepu z chęcią zajęliśmy się pałaszowaniem naszych słodkości, a później graliśmy w nową edukacyjną grę tablicową, o nieco upiornej nazwie - wisielec! Zabawy było, co nie miara i nawet nie wiedzieć kiedy, przypomnieliśmy sobie wszystkie litery i umiejętność głoskowania!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress