TITLE

DESCRIPTION

Dzień Babci i Dzień Dziadka

W naszych rodzinach są dwie, a w zasadzie cztery, takie niezwykłe osoby, które w styczniu mają swoje święto! To oczywiście Babcia i Dziadek! Na co dzień są niezwykli, zawsze możemy się do nich zwrócić kiedy mamy jakieś problemy, zawsze mają dla nas czas i uwielbiają nas rozpieszczać! Chwile spędzone z Dziadkiem są niezapomniane, a najlepsze naleśniki Babci robią wszędzie furorę! Bardzo Ich kochamy, dlatego i w tym roku przygotowaliśmy dla nich prezenty!   W przygotowaniu prezentów pomogła nam tym razem, nie pani Marta, ale mama naszego Tymka - pani Gizela Mikulińska! Pasją pani Gizeli jest ceramika czyli rzeźbienie w glinie. Mama naszego kolegi przybyła do nas niedawno i przeprowadziła z nami fantastyczne warsztaty ceramiczne, na których to właśnie powstawały magnesy dla Babć i Dziadków!   Bardzo dziękujemy pani Gizeli za pomoc i zaangażowanie, a naszym kochanym Dziadkom życzymy sto lat!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress