TITLE

DESCRIPTION

Chcemy być bezpieczni na drodze!

Wrzesień to miesiąc, kiedy przypominamy sobie wszystkie najważniejsze wiadomości i umiejętności. Dlatego nie mogło w nim zabraknąć wiedzy z zakresu bezpieczeństwa!   Z tego powodu nasza pani Marta zaprosiła do nas ważnego gościa - policjantkę -  specjalistkę od profilaktyki społecznej st. asp. Justynę Stopińską.  Pani Policjantka opowiadała nam jak powinna wyglądać bezpieczna droga pomiędzy szkołą, a domem. Wspólnie zastanawialiśmy się, które zachowania są dobre, a które mogą zagrażać naszemu życiu i zdrowiu. Mogliśmy także potrenować w jaki sposób uchronić się przed atakiem groźnego psa. Na koniec wszyscy otrzymali plany lekcji ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Legionowie.   Jeszcze raz bardzo dziękujemy za to pouczające spotkanie! 🙂

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress