TITLE

DESCRIPTION

Bliskopad- być bliżej

"Nie ważne, w jakim wieku jest dziecko - zawsze potrzebuje bliskości, zwłaszcza rodzica." Nasza klasa w listopadzie wzięła udział w niezwykłej internetowej akcji o nazwie BLISKOPAD! Projekt w swoim założeniu, był skierowany do rodziców, którzy chcą zadbać o relację z dziećmi, o wspólnie spędzany czas, o pogłębienie więzi, o dobrą zabawę, ale my - jako klasowa rodzinka- również chcemy o to zadbać! Dlatego w ten deszczowy i ponury miesiąc postanowiliśmy wpuścić nieco koloru i radości! Codziennie wykonywaliśmy jedno zabawne zadanie, które pomogło nam nawiązać jeszcze głębsze relacje! Nie które zadania udało nam się nawet uchwycić na zdjęciach - to cudowna pamiątka! Sami spójrzcie - uśmiechy nie znikały nam z twarzy!   Więcej informacji na: http://www.bliskostwory.pl/  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress