22 Lut · klasa10 · Brak komentarzy

Słomczyn

Zaraz po feriach pojechaliśmy na wycieczkę do Słomczyna, do Ośrodka Edukacji Technicznej „Pinokio”, gdzie świetnie się bawiliśmy wykonując z drewna zegary.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 Sty · klasa10 · Brak komentarzy

Wigilia

W ostatni dzień przed świętami nasza klasa wspólnie z klasą IV b zorganizowała spotkanie wigilijne. Każdy z nas przyniósł coś dobrego. Razem przygotowaliśmy poczęstunek, podzieliliśmy się opłatkiem, a potem wspólnie zasiedliśmy do stołu.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 Sty · klasa10 · Brak komentarzy

Mostówka

13 grudnia wybraliśmy się do Mostówki na warsztaty świąteczne. Każdy z nas przyozdobił 4 bombki i pomalował z  ceramiki bałwanka lub Mikołaja.

CZYTAJ WIĘCEJ

18 Lis · klasa10 · Brak komentarzy

„Dobre, bo polskie”

„Dobre, bo polskie” to kiermasz polskich potraw. Nasza klasa przygotowała poczęstunek z polskich kiełbas i wędlin.  Na koniec Tygodnia dla Polski wypuściliśmy biało- czerwone balony z listami, w którym były podziękowania dla tych, którzy dzielnie walczyli o wolność Polski.

CZYTAJ WIĘCEJ

18 Lis · klasa10 · Brak komentarzy

Dzień Dobrego Słowa

Tym razem pisaliśmy życzenia pełne ciepłych słów skierowane do naszej Ojczyzny-POLSKI.

CZYTAJ WIĘCEJ

18 Lis · klasa10 · Brak komentarzy

Tydzień dla Polski

Setną rocznicę uzyskania przez Polskę niepodległości, w naszej szkole uczciliśmy Tygodniem dla Ojczyzny.  We  wtorek 13 listopada spotkaliśmy się z samym marszałkiem Piłsudskim, który opowiedział nam jak Polacy walczyli o wolność swojej ojczyzny. Wspólnie w sali gimnastycznej obejrzeliśmy film pt. :„ Animowana Historia Polski” i śpiewaliśmy patriotyczne pieśni. W środę odbyły się warsztaty plastyczne: „ Dumni …

CZYTAJ WIĘCEJ

12 Lis · klasa10 · Brak komentarzy

Święto Niepodległości

W tym roku przypada setna rocznica odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości. Z tej to okazji pięknie udekorowaliśmy naszą salę. W czwartek 8 listopada w naszej szkole odbył się Szkolny Bieg Niepodległości , których wzięli udział wszyscy uczniowie. Nasi chłopcy odnieśli wielki sukces, zajmując nagradzane miejsca. W piątek natomiast obejrzeliśmy przygotowaną przez klasę 3b uroczystą akademię.

CZYTAJ WIĘCEJ

15 Paź · klasa10 · Brak komentarzy

Dzień Edukacji Narodowej

DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

15 Paź · klasa10 · Brak komentarzy

Toruń

We wtorek 9 października wraz z klasą IVa i IV c wybraliśmy się na wycieczkę do Torunia. Zwiedzaliśmy zabytki tego miasta. Widzieliśmy Krzywą Wieżę, ruiny zamku krzyżackiego. Byliśmy też w Planetarium na spektaklu  „Makro Kosmos”. Kupiliśmy wiele pamiątek oraz zaopatrzyliśmy się w słynne pierniki toruńskie.

CZYTAJ WIĘCEJ

15 Paź · klasa10 · Brak komentarzy

Dzień Chłopca

Również w tym roku szkolnym dziewczynki pamiętały o kolegach ze swojej klasy. Panowie otrzymali kubki pełne motywacji. Później razem ucztowaliśmy jedząc naszą ulubioną pizzę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress