16 Mar · klasa12 · Brak komentarzy

Teatr Wielki

15 marca byliśmy na wycieczce w Teatrze Wielkim. Zapoznaliśmy z jego historią, zobaczyliśmy jakie pracę wykonują osoby zatrudnione w nim. Poczuliśmy się przez chwilkę jak aktorzy, staliśmy na deskach Teatru. Odwiedziliśmy wszystkie pracownie jaki się tam znajdowały. A na zakończenie oglądaliśmy wystawę prac malarskich.  

CZYTAJ WIĘCEJ

13 Mar · klasa12 · Brak komentarzy

DZIEŃ KOBIET

CZYTAJ WIĘCEJ

15 Lut · klasa12 · Brak komentarzy

Spotkanie ze strażą

Dzisiaj tj. 15.02.2018 na sali gimnastycznej braliśmy udział w spotkaniu z przedstawicielami Straży Pożarnej. Posłuchaliśmy o ich interesującej i ciężkiej pracy. Dowiedzieliśmy się jak udzielić pierwszej pomocy, gdzie dzwonić w razie potrzeby. To były bardzo ciekawe zajęcia.

CZYTAJ WIĘCEJ

13 Lut · klasa12 · Brak komentarzy

Bal karnawałowy i Tłusty Czwartek

 

CZYTAJ WIĘCEJ

26 Sty · klasa12 · Brak komentarzy

Wigilia klasowa

22 grudnia w naszej klasie zorganizowana została Wigilia klasowa. Podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie życzenia i spędziliśmy miło czas w swoim towarzystwie. A dwa dni wcześniej w Ratuszu w Legionowie śpiewaliśmy kolędy, aby wprowadzić się w świąteczny nastrój.

CZYTAJ WIĘCEJ

28 Lis · klasa12 · Brak komentarzy

Wycieczka do LOT-u

27 listopada 2017r byliśmy z wycieczką na Lotnisku Chopina w Warszawie. Posłuchaliśmy o zachowaniu i bezpieczeństwie w samolocie. Zobaczyliśmy, jak robi się przegląd samolotów oraz odwiedziliśmy Lotnisko Chopina wraz z Tarasem Widokowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 Paź · klasa12 · Brak komentarzy

Kino Muranów

10.10.2017r udaliśy się do kina Muranów na bardzo wzruszający i pouczający film pt. ,,Feliks”. Przed oglądaniem odbyła się pouczająca pogadanka dotycząca naszych pasji, bullyingu, relacji rówieśniczych oraz z rodzicami.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 Paź · klasa12 · Brak komentarzy

DZIEŃ CHŁOPAKA

Z okazji Dnia Chłopaka Wiele uśmiechów, a mało złości, Jak najmniej smutków, dużo radości, Długich wakacji i moc słodyczy. Tego Wam chłopcy 4B życzy! W piątek 29 września 2017r, świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Było miło, smacznie i po królewsku. Dziewczęta przygotowały kolegom korony i dokonały pasowania ich na królewiczów. Po koronacji odbyło się przyjęcie (same słodkości), …

CZYTAJ WIĘCEJ

2 Paź · klasa12 · Brak komentarzy

DZIEŃ KROPKI

Petera H. Reynoldsa zapoczątkowała Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony na całym świecie 15 września jako święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. I tak stało się też w naszej szkole. Było kolorowo i radośnie. W ciszy i skupieniu obejrzeliśmy film o Vashti, zastanawiając się, czy poczuliśmy się kiedyś tak jak ona. Ważne, aby mieć wokoło …

CZYTAJ WIĘCEJ

1 Paź · klasa12 · Brak komentarzy

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Zaczęło się. 4 września 2017r rozpoczęła się nasza wspólna przygoda, która potrwa 5 lat. Życzę Wam, drodzy uczniowie, samych sukcesów w nauce, sporcie, zdobywaniu nowych umiejętności       i pokonywaniu własnych słabości. Wielu wspaniałych, niezapomnianych chwil spędzonych w szkole, samych prawdziwych przyjaźni i pozytywnego nastawienia do zmagania się z trudami codziennego życia. A Rodzicom życzę …

CZYTAJ WIĘCEJ

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress