Aksamitny Królik – wyjazd do Teatru Guliwer

W ostatni czwartek listopada nasza klasa wraz z klasą 0 i 1b wybrała się do teatru Guliwer w Warszawie na spektakl pt. "Aksamitny Królik".   Przedstawienie opowiada o niezwykłej przyjaźni chłopca i pluszowego królika, który trafia do rąk chłopca w trudnym dla niego czasie. Przygodom chłopca i królika przyglądają się inne zabawki z dziecięcego pokoju, które zazdroszczą i trochę szydzą z wyglądu pluszowej zabawki. Silna więź jaka rodzi się pomiędzy dzieckiem i przytulanką sprawia, że z pozoru zwyczajna zabawka staje się dla chłopca kimś wyjątkowym -  prawdziwym przyjacielem. Spektakl pięknie pokazuje uniwersalne wartości  i uczy co tak naprawdę jest w życiu ważne. My byliśmy zachwyceni magią tego przedstawienia...   źródło zdjęć: http://blog.bartekwarzecha.com/2014/10/aksamitny-krolik.html    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress